Szkoła tańca Kraków

U2Dance to działająca w centrum Krakowa szkoła tańca, która oferuje swoim kursantom bogatą ofertę tańców towarzyskich. Zajęcia w U2Dance pozwolą na opanowanie kroków, które potem okazują się niezastąpione na imprezie czy weselu, a co więcej gwarantują świetną zabawę przy muzyce i taniec do białego rana. Cenieni instruktorzy, wielokrotnie nagradzani na mistrzostwach i turniejach, są gwarancją jakości zajęć, które prowadzone są w szkole tańca U2Dance. Taniec jest propozycją dla każdego, kto chce dobrze czuć się na parkiecie. Kroki podstawowe są łatwe do opanowania, a bardziej zaawansowane układy i figury wprowadzane są stopniowo.

Taniec towarzyski Kraków

Na zajęciach z tańca towarzyskiego kursanci poznają różnorodne figury, które wchodzą w skład tego stylu, a dzięki temu mogą potem swobodnie dobierać kroki do granej muzyki. Taniec towarzyski to wiele rytmów i klimatów, które dzielą się na pełne klasy i elegancji tańce standardowe (Tango, Foxtrot, Quickstep, Walc Angielski, Walc Wiedeński) i gorące, pełne energii tańce latynoamerykańskie (Chacza, Samba, Rumba, Jive, Pasodoble). Różnorodność rytmów i klimatów, która jest w tańcach towarzyskich sprawia, że każdy kursant znajdzie swój ulubiony styl, a przy tym na imprezach tanecznych będzie czerpał niesamowitą radość z każdego kroku na parkiecie.

Nauka tańca towarzyskiego

Nauka tańca towarzyskiego pozwoli na poznanie kroków najbardziej popularnych tańców, a dodatkowo jest okazją do świetnej zabawy, spotkania ze znajomymi i szansą na poznanie nowych osób, które mają podobne pasje. W U2Dance uczymy tańczyć na wszystkich poziomach zaawansowania. Mamy ofertę dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tańcem towarzyskim, a także propozycję dla tych, którzy ukończyli już kurs podstawowy i pragną kontynuować swoją taneczną przygodę. W programie tańce standardowe i latynoamerykańskie.

Zajęcia w szkole tańca U2Dance to czas spędzony w przyjemnej atmosferze, i poznawanie kroków tanecznych, które będą gwarancją przetańczonych imprez.

by millstudio 2015