Nauka pierwszego tańca

Nauka pierwszego tańca to kurs dedykowany dla narzeczonych. Program kursu przygotowaliśmy z myślą o osobach, które przygotowują się do ślubu i chcą dobrze zaprezentować swoje umiejętności taneczne na weselu. Pierwszy taniec pozwala na wybór odpowiedniego stylu i układu kroków dopasowanych do wybranego utworu muzycznego. Dbamy o to, aby choreografia współgrała ze stylem nowożeńców, a taniec był nie tylko efektowny, ale przede wszystkim oddawał ich charakter. Nauka pierwszego tańca pozwoli na niepowtarzalne otwarcie przyjęcia weselnego, oczaruje zebranych gości.

Kurs tańca dla narzeczonych

Indywidualny kurs tańca dla narzeczonych przygotuje młodą parę do perfekcyjnego odtańczenia pierwszego tańca, który dodatkowo zachęci gości do wspólnej tanecznej zabawy do białego rana. Pierwszy taniec to stresujący moment dla nowożeńców, a kurs tańca eliminuje możliwość pogubienia się w krokach w tak ważnym dniu. Instruktorzy pomagają w doborze stylu, a także proponują układ taneczny na rozpoczęcie imprezy. Kurs tańca dla par pozwoli dla dobre przygotowanie do tanecznej części wesela, dzięki któremu zabawę weselną, zamiast stresu, rozpocznie pewność siebie i radość z tańca. Indywidualne kursy tańca przygotowują do całonocnej zabawy na parkiecie wraz z weselnymi gośćmi.

Pierwszy taniec Kraków

Pierwszy taniec to istotny element wesela – taniec młodej pary rozpoczyna weselną zabawę. Tradycje sprzed lat mówią, że pierwszy taniec jest dla nowożeńców testów zgodności małżeństwa – najlepiej wypadają te pary, które nie mylą kroków. Obecnie narzeczeni coraz większą uwagę przykładają do tańca, którym otworzą swoje wesele, więc w U2Dance wychodzimy im naprzeciw proponując kurs, który przygotuje ich do wyjątkowego pierwszego tańca. Jeden z najważniejszych dni w życiu wymaga dopracowania każdego elementu, a kurs pierwszego tańca pozwoli na wyjątkowo udane rozpoczęcie wesela.

Wszystkie pary, które przygotowują się do ślubu i chcą, aby ich pierwszy tanie był niezapomniany i wywarł wrażenie na zaproszonych gościach zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

by millstudio 2015