Kurs tańca Kraków

Kurs tańca to idealna forma aktywnego spędzenia wolnego czasu i bardzo przyjemny sposób na ruch. W U2Dance dbamy, aby taniec był dla kursantów źródłem radości, które dodatkowo poprawia ich samopoczucie, a także pomaga w utrzymaniu kondycji i nabraniu pewności siebie na parkiecie. Oprócz bogatej oferty kursów tańca – nasi kursanci mogą także skorzystać z indywidualnych lekcji tańca. Osobom, które interesuje natomiast przyspieszona, intensywna nauka tańca proponujemy kursy weekendowe. Kursy tańca w naszej szkole są efektywne, nasi kursanci szybko opanowują kroki i technikę, a co najważniejsze dają się ponieść muzyce.

Discofox Kraków

Wszystkich zainteresowanych tańcami użytkowymi, które są niezastąpione na imprezach czy weselach zapraszamy na discofox. Ten styl tańca to nieskomplikowany krok podstawowy, który daje nieograniczone możliwości zabawy i improwizacji tanecznej przy każdej muzyce. Discofox to dyskotekowy taniec, który pasuje na każdą okazję. Zajęcia z discofoxa pozwalają na doskonałą zabawę przy muzyce, niezależnie od jej tempa i potwierdzają, że tańczyć każdy może. Panowie, oprócz kroków, poznają zasady prowadzenia partnerek, a Panie uczymy jak podążać za partnerami i podkreślać przy tym swoją osobowość.

Taniec dwa na jeden

Taniec dwa na jeden jest idealną propozycją dla osób, które chcą nauczyć się tańca w parze, czyli tańca użytkowego, który można wykorzystać na każdej imprezie. Kroki i figury tańca znanego jako dwa na jeden pasuje do większości piosenek niezależnie od ich rytmu – może być tańczony do wielu stylów muzycznych (zarówno wolnego, jak i szybkiego tempa). Kurs tańca 2 na 1 pozwoli na poznanie najbardziej uniwersalnych kroków, dzięki którym można przetańczyć niejedną noc – sprawdzi się na weselach, studniówkach i innych imprezach tanecznych, na których będziecie czuć się pewnie na parkiecie.

Wybierz kurs tańca w U2Dance, a po zajęciach z nami zyskasz nie tylko umiejętności taneczne, ale też pewność siebie i radość z każdego kroku na parkiecie.

by millstudio 2015