Pierwszy Taniec Weselny Q&A #14, czyli „Typy Panien Młodych w trakcie przygotowań Pierwszego Tańca”

Przez wiele lat nazbierało nam się wiele doświadczeń z różnymi parami o różnych osobowościach. Czasem wystarczy dosłownie kilka wymienionych zdań i już można przypuszczać jakiego typu osoby spotkaliśmy, jak będzie przebiegać nam wspólna droga przygotowań. Czasami oczywiście pierwsze wrażenie okazało się mylne.

Zupełnie z przymrużeniem oka wypisuję typy Panien Młodych przygotowujących Pierwszy taniec, które udało mi się przez lata spotkać. Utożsamiasz się z którymś? A może kogoś chciałabyś dopisać 🙂

Typy panien młodych :

 1. Ona sama   

  „Ty lepiej stój, zrobię to sama” „Tutaj tak przejdę, złap mnie tylko”. Ma głowę pełną pomysłów, chce zrobić wielkie show, a Partner niejako jej w tym przeszkadza

 2. Dla mnie mam stajla   

  „Będę się kręcić wokół niego, tam wystawię nóżkę, tu się wygnę tak.” Każda figura daje jej szansę na pokazanie siebie, wykończenie jej dodatkowym stajlingowym ruchem.

 3. Bez niego to nic

  „Musisz mnie prowadzić, bez Ciebie nic nie zatańczę”, „Trzymaj mocniej ramę, nic nie czuję”

 4. Rozkochana

  Ciągle patrzy partnerowi głęboko w oczy, przytula się do jego ramienia i uroczo śmieje się z każdego potknięcia, nadepnięcia, pomyłki kierunku, kroki zdają się być nieistotne, liczy się wspólna zabawa

 5. Nie za wiele możesz    

  „Nie podnoś, nie wychylaj, zróbmy to takie bardzo proste”. Obawia się bardziej skomplikowanych figur. Ma nastawienie do tańca – byle to przetrwać i byle bolało jak najmniej.

 6. Niedowiarka    

  „A co jak mnie upuścisz” „Już się gubimy, pewnie zapomnimy kroków”. Mocno zestresowana Pierwszym tańcem, przygotowania i sama myśl o występie kosztuje ją wiele nerwów.

 7. Sprytna    

  „Jednak chyba dokupimy ten ciężki dym”, „Na koniec zaprośmy gości na parkiet, będziemy krócej tańczyć”, „Na szczęście pod suknią nie będzie widać moich nóg”

Drogie Panie, którąkolwiek z powyższych nie przypisałybyście do siebie, może nawet kilka z nich, my uwielbiamy ten spędzony z Wami czas. Lubimy wykorzystywać Wasz potencjał lub przekonywać, że jest znacznie lepiej niż Wam się wydaje. Bądźcie wyrozumiałe dla siebie i swoich Panów, ambitne i przy tym spokojne.

 

Inne wpisy z tej serii Bloga znajdziecie tu –  Pierwszy Taniec Weselny Q&A

Powodzenia przyszli Małżonkowie 🙂

Powrót
by millstudio 2015