Nowy kurs West Coast Swing OD PODSTAW!

otwieramy kolejny termin kursu WEST COAST SWING dla POCZĄTKUJĄCYCH‼
➡️ Szukasz ciekawego stylu tańca, który rozwinie Twoje umiejętności taneczne, jednocześnie będzie sprawiał wiele radości
➡️ Chcesz poznać nowych ciekawych ludzi,
➡️ Usłyszał_ś na mieście West Coast..coś tam.. , wybałuszył_ś oczy i postanowił_ś sprawdzić o czym tak plotkują na ulicach Krakowa, a jest hitem na całym świecie.
Tak, to wszystko i wiele więcej jest o West Coast Swingu Prowadzimy kursy tańca właśnie dla takich osób jak Ty, którzy chcą się dobrze bawić, jednocześnie ucząc się tańczyć. Właśnie otworzyliśmy zapisy na kolejny sezon z Westem
____________________________________
KURS WEST COAST SWING grupa P1, czyli OD PODSTAW
poniedziałki o godz. 18:00-19:10 – zapraszamy Cię , zapiszesz się pod tym linkiem-> www.u2dance.pl/#zapisy
Kurs rusza 8 maja i trwa przez 8 zajęć (do 3.07, z wyłączeniem 19.06).
W trakcie 2 miesięcy kursu nauczymy Cię kroków, figur, a także technik jak prowadzić i dać się prowadzić, jak połączyć taniec z muzyką, a wszystko w rytmie triple step (dowiesz się co to już na pierwszych zajęciach ). Jeśli po dwóch miesiącach będzie Ci mało, a prawdopodobieństwo tego jest duże, bo już od wielu lat widzimy jak West wciąga, będzie szansa kontynuować naukę na wyższych poziomach.
‼ Na kurs zapraszamy Pary i solistów ‼
W trakcie zajęć obowiązuje zasada zmian w parach, bo to na czym nam zależy, to co stanowi Westa, to umiejętności improwizacji i porozumienia się w tańcu z dowolną partnerką i partnerem.
____________________________________
Dlaczego West, co to jest West???
WEST COAST SWING (WCS lub West) to obecnie najbardziej szalony, uniwersalny i najszerzej rozwijający się taniec w parze, każdemu dający możliwość świetnej zabawy, niezależnie od wieku, gustów muzycznych, dotychczasowego doświadczenia na parkiecie tanecznym. West Coast Swing to niewerbalny dialog pomiędzy tancerzami, obie strony pary są aktywnymi rozmówcami.
___________________________________
Co wyróżnia nasze kursy WCS?
Nasi instruktorzy to jedni z najlepszych tancerzy Westa w Polsce, dobrze znani i rozpoznawalni tancerze międzynarodowi, organizatorzy wielu wydarzeń, warsztatów z West Coast Swing na czele. Zajęcia są na luzie, dostosowując tempo nauki do kursantów, pełne dobrych żartów i świetnej muzyki.
____________________
(w razie niewystarczającej liczby chętnych zastrzegamy sobie prawo przesunięcia startu kursu o kolejne tygodnie)
Powrót
by millstudio 2015