nowy kurs West Coast Swing dla POCZĄTKUJĄCYCH – brak miejsc

/ otwieramy nowy termin kursu WEST COAST SWING dla POCZĄTKUJĄCYCH‼
➡️ Szukasz ciekawego stylu tańca, który rozwinie Twoje umiejętności taneczne, jednocześnie będzie sprawiał wiele radości
➡️ Chcesz poznać nowych ciekawych ludzi,
➡️ Usłyszał_ś na mieście West Coast..coś tam.. , wybałuszył_ś oczy i postanowił_ś sprawdzić o czym tak plotkują na ulicach Krakowa, a jest hitem na całym świecie.
Tak, to wszystko i wiele więcej jest o West Coast Swingu Prowadzimy kursy tańca właśnie dla takich osób jak Ty, którzy chcą się dobrze bawić, jednocześnie ucząc się tańczyć. Właśnie otworzyliśmy zapisy na kolejny sezon z Westem
____________________________________
KURS WEST COAST SWING grupa P1, czyli OD PODSTAW
środy o godz. 20:45-21:55
Kurs rusza już 7 LUTEGO

zapiszesz się pod tym linkiem -> https://www.u2dance.pl/zajecia-grupowe/

 -> odpowiednio: dla Pań – WCS P1 Partnerki (śr. 20:45), dla Panów – WCS P1 Partnerzy (śr. 20:45)
W trakcie kursu nauczymy Cię kroków, figur, a także technik jak prowadzić i dać się prowadzić, jak połączyć taniec z muzyką, a wszystko w rytmie triple step (dowiesz się co to już na pierwszych zajęciach )
‼ Nie trzeba mieć pary, by zapisać się na kurs ‼
W trakcie zajęć obowiązuje zasada zmian w parach, bo to na czym nam zależy, to co stanowi Westa, to umiejętności improwizacji i porozumienia się w tańcu z dowolną partnerką i partnerem.
____________________________________
Dlaczego West, co to jest West???
WEST COAST SWING (WCS lub West) to obecnie najbardziej szalony, uniwersalny i najszerzej rozwijający się taniec w parze, każdemu dający możliwość świetnej zabawy, niezależnie od wieku, gustów muzycznych, dotychczasowego doświadczenia na parkiecie tanecznym. West Coast Swing to niewerbalny dialog pomiędzy tancerzami, obie strony pary są aktywnymi rozmówcami.
___________________________________
Co wyróżnia nasze kursy WCS?
Nasi instruktorzy to jedni z najlepszych tancerzy Westa w Polsce, dobrze znani i rozpoznawalni tancerze międzynarodowi, organizatorzy wielu wydarzeń, warsztatów z West Coast Swing na czele. Zajęcia są na luzie, dostosowując tempo nauki do kursantów, pełne dobrych żartów i świetnej muzyki.
____________________
Kto nie wierzy w magię Westa, niech popatrzy:
(w razie niewystarczającej liczby chętnych zastrzegamy sobie prawo przesunięcia startu kursu o maksymalnie 2 tygodnie)
Powrót
by millstudio 2015