BLACK FRIDAY

Skoro łapiecie dziś BLACK FRIDAY, to i u nas go złapiecie (bez żadnych ukrytych wcześniejszych podwyżek 😉 🙂 ) – czytajcie do samego końca.

Już niebawem czeka nas długi, ale absolutnie nie przeciągający się niedzielny wieczór 8.12.2019! Lecimy:

1. 17:00-18:00 NOWOŚĆ, czyli „Q&A DiscoFox”. To Wy podrzucacie tematy, zagadnienia, pytania, ciekawostki jakich chcecie się dowiedzieć, nauczyć! Nie ma głupich pytań, są tylko te niewypowiedziane – a więc do dzieła! 🙂 Przyjmiemy wszystko co jest związane z DF, bo wiemy, że się na tym znamy 🙂, czy to w formie imprezowej, turniejowej, rosyjskiej, czy też „u cioci na imieninach”. Wypełnijcie jak najszybciej formularz (znajdziecie tam instrukcję jak to zrobić) i zapiszcie się na nasze nowe ciekawe wydarzenie www.u2dance.pl/zapisy. Poziom Open (przyjmiemy proste, jak i zaawansowane pytania, wszyscy uczymy się od siebie nawzajem)
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScwUipgwP0x9fO-17GEw_W1DRNukchCECWef9VzF1DsRJMxSg/viewform

2. 18:00-19:00 „Jak to leciało DF vol.3”, czyli bierzemy coś trudniejszego, co już znaliście i ćwiczymy, rozgrzebujemy, tłumaczymy, aż się uleży 🙂. Poprzednie edycje pokazały nam, że ma to sens 🙂 www.u2dance.pl/zapisy

3. 19:00-20:30 Świąteczny praktis DiscoFox. Będzie świątecznie, rodzinnie, muzycznie, tanecznie, tylko się bawić. Nie trzeba się zapisywać.

Oferta BLACK FRIDAY! Zapisz się dziś do godz. 23:59 na wszystkie powyższe wydarzenia, a za WSZYSTKO (Q&A, JTL + pratis) zapłacisz nie 45zł, a 35zł! www.u2dance.pl/#zapisy

-0:04
Powrót
by millstudio 2015