• Zatańczysz ?

  .

   

 • nowe grupy

 • Nowy Rok, nowe grupy

  Zapisy otwarte!

 • nowe grupy

 • KrakoWestFoxFest vol. 2 z Anastasią i Dariciem już 14-15 maja!

  Dowiedz się więcej

Kurs dla Narzeczonych

    
      Ślub i wesele to dla wielu par najważniejszy moment w życiu. Aby ten dzień stał się jeszcze piękniejszy warto wcześniej udać się na kurs tańca i zachwycić zebranych gości swobodą i pewnością siebie podczas pierwszego tańca.

   Lekcje podnoszące taneczne umiejętności będą przydatne nie tylko młodej parze, ale również bliskim wybierającym się na tę szczególną uroczystość. Dzięki uczestniczeniu w przedślubnych kursach tańca dla narzeczonych i ich Gości, wszyscy będą mogli w pełni bawić się na parkiecie aż do samego rana.  kurs tańca dla narzeczonych/nowożeńców_szkoła tańca u2dance Kraków

     Szkoła tańca U2Dance w Krakowie oferuje narzeczonym kurs obejmujący kilka najważniejszych tańców: Walc Angielski, Walc Wiedeński, najczęściej wybierane jako choreografia pierwszego tańca oraz użytkowe: DiscoFox, Blues, Walczyk, Polka, dające swobodę zabawy do każdych rytmów. Zajęcia zazwyczaj odbywają się w formie kilkugodzinnego kursu weekendowego.
Dodatkowo U2Dance organizuje przyspieszone kursy tańca narzeczonych i ich rodzin ”na zlecenie” klienta, w momencie, gdy wesele nieuchronnie zbliża się, a w harmonogramie szkoły nie ma wpisanych zajęć.

najbliższe terminy kursów

23.08.2014 -> Kurs Przyspieszony Tańce Użytkowe – WESELE  kurs idealny dla Par Narzeczonych i Gości weselnych ->  zapisz się!

Napisz do nas, zadzwoń, zapisz się lub zapytaj o najbliższe terminy Kursów dla Narzeczonych i ich Gości.

Zapisz się

 

Honorujemy karty:

ok-system
fit flex