Pierwszy Taniec Weselny Q&A #7, czyli „Czy wcześniej musimy zapisać się na grupowy kurs tańca?”

 

Czasami pytacie, czy zanim zapiszecie się na lekcje Indywidualne Pierwszego Tańca trzeba uprzednio odbyć grupowy kurs. Oczywiście, że nie potrzeba.

W zależności jaki utwór dla siebie wybierzecie, jaki taniec chcecie zaprezentować, takich właśnie kroków i figur nauczy Was instruktor na wspólnych indywidualnych zajęciach.

Oferta lekcji indywidualnych zawsze traktowana jest kompleksowo, Instruktorzy pomagają we wszystkich aspektach przygotowania Pierwszego Tańca, począwszy właśnie od nauczenia Was odpowiednich kroków i kombinacji.

Jeśli jednak kiedykolwiek (nawet w dzieciństwie) uczestniczyliście w kursie tańca, zawsze powiedzcie to Waszemu instruktorowi na początku pierwszych zajęć. Taka informacja pozwoli mu opracować program idealny pod Was, pewne elementy mogą okazać się jedynie przypomnieniem, a ostatecznie cały proces nauki przebiegnie szybciej i łatwiej.

Nie zwlekajcie z telefonem do Szkoły Tańca ! Jeszcze dziś umówcie dla siebie termin pierwszej lekcji indywidualnej! Sprawdźcie u nas www.u2dance.pl/#oferta
Powrót
by millstudio 2015