Nowy kurs West Coast Swing P1 – od podstaw


/ Szukasz ciekawego stylu tańca, który rozwinie Twoje umiejętności taneczne, jednocześnie będzie sprawiał wiele radości
/ Chcesz poznać nowych ciekawych ludzi,
/ Usłyszał_ś na mieście West Coast..coś tam.., wybałuszył_ś oczy i postanowił_ś sprawdzić o czym tak plotkują na ulicach Krakowa, a jest hitem na całym świecie

 

Tak, to wszystko jest o West Coast Swingu 🙂 Prowadzimy kursy tańca właśnie dla takich osób jak Ty, którzy chcą się dobrze bawić, jednocześnie ucząc się świetnie tańczyć. Właśnie otworzyliśmy zapisy na kolejny sezon z Westem.


KURS WEST COAST SWING grupa P1, czyli OD PODSTAW, poniedziałki o godz. 19:15-20:25 – zapraszamy Cię , zapiszesz się pod tym linkiem-> www.u2dance.pl/#zapisy


Kurs rusza 6 marca i trwa przez 12 zajęć.

W trakcie 3 miesięcy kursu nauczymy Cię kroków, figur, a także technik jak prowadzić i dać się prowadzić, jak połączyć taniec z muzyką, a wszystko w rytmie triple step (dowiesz się co to już na pierwszych zajęciach 🙂 ). Jeśli po trzech miesiącach będzie Ci mało, a prawdopodobieństwo tego jest duże, bo widzimy jak West wciąga już od wielu lat, będzie szansa kontynuować naukę na wyższych poziomach.

Na kurs zapraszamy Pary i solistów

W trakcie zajęć obowiązuje zasada zmian w parach, bo to na czym nam zależy, to co stanowi Westa, to umiejętności improwizacji i porozumienia się w tańcu z dowolną partnerką i partnerem.

Dlaczego West, co to jest West???

WEST COAST SWING (WCS lub West) to obecnie najbardziej szalony, uniwersalny i najszerzej rozwijający się taniec w parze, każdemu dający możliwość świetnej zabawy, niezależnie od wieku, gustów muzycznych, dotychczasowego doświadczenia na parkiecie tanecznym. West Coast Swing to niewerbalny dialog pomiędzy tancerzami, obie strony pary są aktywnymi rozmówcami.

https://www.facebook.com/watch/?v=2018239978486727

___________________________________

Co wyróżnia nasze kursy WCS?

Nasi instruktorzy to jedni z najlepszych tancerzy Westa w Polsce, bardzo dobrze znani i rozpoznawalni tancerze międzynarodowi, organizatorzy wielu wydarzeń, warsztatów, turniejów z West Coast Swing na czele. Zajęcia są na luzie, dostosowując tempo nauki do kursantów, pełne dobrych żartów i świetnej muzyki.

____________________

Kto nie wierzy w magię Westa, niech popatrzy:
https://www.youtube.com/watch?v=MfUIaK87zGQ
https://www.youtube.com/watch?v=1XVzC6potg8
https://www.youtube.com/watch?v=DZQdT5FTJSE
https://www.youtube.com/watch?v=sNW2CrkA5IQ

(w razie niewystarczającej liczby chętnych zastrzegamy sobie prawo przesunięcia startu kursu o kolejne tygodnie)

 

 

 

 

Powrót
by millstudio 2015