DISCOFOX WINTER CAMP 11-13.01.2019

11-13 stycznia 2019 zapraszamy na nareszcie wyjazdowy DiscoFox Winter Camp, czyli piątek, sobota i niedziela pod różnie rozumianym hasłem DISCOFOOOOOX ! 🙂
 
W trakcie tego weekendu zajmiemy się wieloma aspektami DiscoFoxa. Poprawną techniką, prowadzeniem, interpretacją i rozumieniem muzycznym DiscoFoxa, improwizacją i zróżnicowaniem gatunkowym, przygotowaniem do wystąpień publicznych (oczywiście tanecznych :D), mocną stroną socialową, przygotowaniem kondycyjnym – czyli jak widać, będzie zróżnicowanie i intensywnie.
Zajęcia przydadzą się zarówno tym, którzy DiscoFoxa tańczą pod kątem turniejów (dobra okazja na intensywną pracę jeszcze na miesiąc przed Mistrzostwami Polski), jak również tak samo tym, którzy na turniej nigdy się nie wybiorą, ale doskonalą swój warsztat dla coraz lepszego i ciekawszego tańca imprezowego.
Wokół tych wszystkich obiecanek zabrzmi DUUUUŻE HASŁO INTEGRACJI i NAJLEPSZEJ ZABAWY 🙂
3 dni świetnej zabawy i intensywnego tańca, w ośrodku o wysokim standardzie, z widokiem na piękno naszego Podhala, czyli DISCOFOXOWY PORONIN WELCOME TO! 
 
————————————————————————
Informacje o wydarzeniu poniżej, a pod tym linkiem możesz się ZAPISAĆ!!
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdFbsZKC_KIJqOG_M22yFA6QW_mY62Dy2n-Cpk-zBnxC8PrWw/viewform
————————————————————————
DLA KOGO?
DLA KAŻDEGO! Choć musimy dodać – Prawie.
 
By móc zapisać się na ww. obóz należy tańczyć DiscoFox przynajmniej od 6 miesięcy. Górnej granicy doświadczenia DF nie wskazujemy.
 
————————————————————————
ZAPISY SOLO, czy W PARACH?
 
Przyjmujemy zapisy zarówno par, jak i solistów, jednak zachęcamy do znalezienia sobie partnerki/partnera (tylko, by razem się zapisać ;)). Wyrównany balans płci umila i ułatwia zajęcia nie tylko nam, ale przede wszystkim Wam.
W trakcie zapisów będziemy bardzo mocno pilnować równowagi. Zapewne nieraz zobaczycie post „zablokowane zapisy dla Pań/Panów”
————————————————————————
CENA:
-> 380zł dla osób zapisujących się solo
-> 720zł dla całej pary (360zł/os.)
 
-> Dodatkowe 20zł/os za 2h panelu dyskusyjnego o DiscoFoxie (panel dyskusyjny dla nauczycieli, trenerów, instruktorów DiscoFox oraz innych chętnych)
 
Cena obejmuje:
/ 10 intensywnych godzin tańca
/ praktisy
/ imprezę
/ zajęcia rozciągające, wzmacniające
/ 2 noclegi w pokojach 2,3,4 os w *** hotelu Limba Grand & Resort
/ 3 posiłki dziennie (od kolacji w piątek, do obiadu w niedzielę)
Dodatkowo płatne skorzystanie z basenu, sauny – 10zł/h
 
Ze względu na okołoświąteczny czas dajemy szansę wpłaty „ratalnie”. Do 14.12.2018 należy wpłacić zaliczkę w wysokości 200zł/os w celu gwarancji miejsca. Pozostałą część kwoty można wpłacić do 4.01.2019
W przypadku rezygnacji kwota 200zł nie jest zwracana, najlepiej jeśli znajdziesz kogoś na swoje miejsce
(WAŻNE, Panowie mogą oddać miejsce tylko Panom, Panie – tylko Paniom, chyba że względu na sporą dysproporcję płci umożliwimy inną opcję).
 
Wpłata przelewem na konto: 41 1090 1665 0000 0001 2171 5658, Szkoła Tańca U2Dance Agnieszka Filipowicz-Koniarz, w tytule podając Imię i Nazwisko_DiscoFox Winter Camp 2019
————————————————————————
PROGRAM:
Camp rozpoczynamy kolacją w piątek (ok. godz. 19:00), kończymy obiadem w niedzielę (ok. godz. 16:00)
Ramowy program przewiduje:
/ 10 intensywnych godzin tańca
/ praktisy
/ imprezę
/ 2 godziny panelu dyskusyjnego dla instruktorów/nauczycieli DF lub innych chętnych
/ zajęcia rozciągające, wzmacniające
 
Szczegółowy program podamy w osobnym poście.
————————————————————————
GDZIE:
LIMBA GRAND & RESORT w Poroninie.
https://grandlimba.pl/
2,3,4 osobowe pokoje o wysokim standardzie, każdy z łazienką, TV, dostępem do WIFI.
Do dyspozycji sale zabaw, piłkarzyki, itp., centrum SPA z basenem.
————————————————————————
KTO PROWADZI:
Aga i Tomek Koniarzowie ‚Koniki’, 3krotni Mistrzowie Polski DiscoFox, finaliści Mistrzostw Europy i Pucharów Świata DiscoFox, tancerze międzynarodowych mistrzowskich klas tanecznych S w tańcu towarzyskim, pełni sukcesów, jedni z najlepszych w Polsce tancerzy West Coast Swing, wykwalifikowani instruktorzy i trenerzy. Stawiają duży nacisk na technikę i muzykalność tańca.
Obecnie uczą zarówno pary początkujące, jak i te, które sięgają po podia międzynarodowych turniejów.
Jako pierwsi w Polsce około 5 lat temu rozpoczęli propagowanie rosyjskiego stylu DiscoFoxa w Krakowie. Przygoda z rosyjskim DF rozpoczęła się dla nich, kiedy w 2013 poznali Darica Lion i Anastasię Lokshinę-Lion i pojechali na wówczas pierwszy zorganizowany przez nich tygodniowy obóz Move On w Egipcie. Później ten sam tygodniowy obóz odbył się w Czarnogórze, a ostatnie 4 edycje miały miejsce w Szwajcarii. Wielokrotnie podróżowali do Rosji, by tam współpracować z najlepszymi rosyjskimi nauczycielami. Zdarzyło się im nawet zdobyć bardzo przyjemne miejsca w rosyjskich turniejach 🙂 Ostatni sukces – 1 msce Agi w Jack’n’Jill Rising Stars na Nord Cup 2017. Ich podopieczni mogą się chwalić równie wysokimi wynikami, m.in. vice mistrzostwo i II-gie vicemistrzostwo Polski, 3cie i 4te miejsce na Mistrzostwach Świata. W 2018 wszystkie pary startujące pod szyldem ich Szkoły U2Dance dostały się do finału Mistrzostw Polski i zajęły kolejno 3.,4.,5. i 7. miejsce.
U2Dance zorganizowało dotychczas wiele wydarzeń związanych z DiscoFoxem, warsztatów, imprez (przez 2 lata, stale w każdy piątek organizowali imprezę w Klubie Pod Jaszczurami), turniejów. Z zaproszonych przez nich gości można wymienić m.in. Anastasię i Darica oraz niewiarygodną Irinę Puzanovą. Więcej informacji o nich przeczytacie na stronie www.u2dance.pl
————————————————————————
SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW DISCOFOXA NA TEN NIESAMOWICIE ZAPOWIADAJĄCY SIĘ WEEKEND
Powrót
by millstudio 2015